Ратушняк вимагає від Порошенка прийняти його план виходу з кризи

РатаПро це лідер “Нового Закарпаття” Сергій Ратушняк заявив на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Президенту України Порошенко Петру Олексійовичу
В ім’я збереження нації і залишку країни, наполягаю:
НЕГАЙНО:
– визнати поразку і втрату Криму і частки Луганської і Донецької областей, що завуальовано визнано вами підписом в 2-й міській угоді. Втрату Криму без супротиву – визнати злочином, державною зрадою. ГПУ і ВРУ вжити всіх необхідних заходів до розслідування.
– ВРУ визнати їх статус як тимчасово окуповані і планувати подальший розвиток держави з урахуванням цього фактору.
– Міжнародні сили, паркани, мури і нові прикордонні і митні перетини створити по існуючий линії воєнного протистояння і українсько-російському кордоні, що дотичні до території підконтрольній державі Україна.
– В тижневий термін призначити українських послів в десятки країн, де їх посади недоречно пустують тривалий час. Ввести візовий і платний режим в’їзду до України на принципах повної дзеркальності. Віза – на візу, плата – на плату.
– Визнати річне керування урядом під керівництвом А.П.Яценюка – негативним, та таким що загрожує національним інтересам України і є джерелом внутрішньої загрози зникненню держави як такої. Уряд має іти у відставку.
Тому в аварійному порядку потрібно ввести наступні економічні дії що стабілізують ситуацію та надасть можливість для подальшого росту і розвитку:
– зупинити продаж валюти на закупівлю товарів і послуг іноземного походження крім зброї, ліків, медобладнання, обладнання та комплектуючих для виробництва. Зараз ми мільярди долларів витрачаємо на жуйки, сигари, алкоголь, одяг. Сьогодні таке витрачання валюти -це шкода і зрада державі.
– Всі платіжні трансферти з офшорними зонами, фірмами, банками, країнами (без жодного винятку) обкласти податком – 25%.
– Повернення валюти експортерами знизити з 90 діб до 30. Але дати їм право продажі всієї валюти на щоденних банківських аукціонах по вільним ринковим цінам. Сьогодні банки обкрадають експортерів на 2-6 грн на кожному євро/долларі.
– Рефінансування “своїх” банків, безконтрольна емісія гривні – є корупцією, що вимагає відставку голови НБУ і передачу функцій рефінансування під парламентський контроль.
– Націоналізація всіх металургійних, хімічних, газо і енергорозподільчих підприємств, які не виконують (а це понад 90%) зобов’язань згідно договору приватизації. А це насамперед – соціальні зобов’язання- кількість робочих місць, рівень оплати.
– Націоналізація всіх газових, нафтових і інших сировинних надр, що були не розробленні, а приватизовані. Всі працюють на інтереси кримінальної олігархії.
Ввести міжвідомчий контроль на митницях, які залишились джерелом підриву економіки.
В політичній сфері треба визнати масовий кримінальний підкуп виборців на виборчих перегонах по мажоритарних округах. ВРУ сформовано не у відповідності з політичними уподобаннями громадян. Терміново внести зміни до виборчого законодавства виключно на 100% партійній основі.прохідний бар’єр знизити до 3%. Виборчий вік підняти до 21-го року, не допускати до виборів працівників всіх бюджетних закладів і установ. Пропоную надати виборче право виключно платникам податків. Заборонити політичну рекламу для виключення змагання грошей. Тільки на рівних правах, в обсягах і спосіб що визначені законом.
Щодо виборів на окупованих територіях – неприпустимим є надання особливих повноважень одним – і не надання цих повноважень іншим територіям і регіонам. Адже це буде означати часткову федералізацію для тих, хто це отримав зі зброєю в руках. В противному випадку – це призведе до відкриття другого внутрішнього фронту. Всі ці заходи можна здійснити за тиждень-два. Позитивне сальдо експортно-імпортного балансу буде зростати щотижня і дасть можливіст не тільки зупинити інфляцію, але й зрушити процес в зворотньому напрямку. Внести відповідні зміни до Конституції насамперед в питанні децентралізації владних ресурсів і повноважень.
Вибори до ВРУ і органів місцевого самоврядування, сільських і селищних голів оголосити на жовтень. В один день.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Ратушняк вимагає від Порошенка прийняти його план виходу з кризи

 • 25.02.2015 at 19:24
  Permalink

  “…кат панує…”

  “…кати знущаються над нами, а наша правда п’яна спить…”

  “Чи довго ще на сім світі катам панувати ?”
  ТАРАС ГРИГОРОВИЧ ШЕВЧЕНКО.

  “Відомо…, що не можна просити-домовлятися… із злодієм…, як і в карти грати…:
  сів… — значить програв…;
  не спасе і Рідна Мати.
  А щоб не програти…,
  штани треба в руках тримати…
  i не cпати…, не дpiмати…,
  a грати…
  і то викинyть…,
  вискочиш…, як oшпapeний…, з голою… “мадам сижу”… на людський сміх… з хати…!”

  Д-ор Оp.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *