Ратушняк порадив Москалю балотуватись на мера Мукачева

москальПро це Сергій Ратушняк заявив у мережі Фейсбук.

Відкрите звернення до голови ОДА Закарпатської області Москаля Г.Г.
Генадій Генадійович, не ганьбіться і не падайте так низько на старість.
На вибори партійного голгоспу “Солідарність” Ви не впливаєте. Всі печатки, право на формування і продаж місць у списках перехопив політичний нуль і клоун Пацкан Валерій, який потрапив в політику і списки боксера-інтелектуала через баньку. І Балога успішно і плідно наповнює типа “Ваш” список. Для меблів там ще стоїть непоганий хлопець Роберт Горват.
Вас записали першим в облраду. А те що це месиво під Порошенко – “Солідарність” програєте в краї більшість райрад в “суху” – і не заведете жодного депутата і те що вас на голову облради і прибиральниці ОДА не будуть розглядати – Вам відомо чи ні. Відомо.
У вас є власний, не пацканський і не пацкунський, – авторитет. Перебільшувати його також не варта. Тож увійти в історію по сучасному моментув краї у Вас є єдиний шлях і шанс. Не дати безсовісно скуповувати голоси виборців, що призводить до потворства влади а, натомість,- і суспільства і Держави. Адже банда братків Балог – ЄЦ, банда – “Відродження” з братками Андріївими, та й немало кандидатів від мертвої “Солідарності” з Качуром на підхваті,-розраховують виключно на ПІДКУП.
Ось реальна протидія цьому,а не імітація – Ваш останній політичний акорд в житті нашого краю.
Тож відмовьтесь від будь-яких списків і прислухайтесь до мудрої людини, яка Вам щиро не бажає нічого поганого. Список пацкунів від “успішної до нестями” влади має очолити  Пацкан Валерій, на якому проби ніде ставить, а Вам для реального з’ясування власного рейтингу і порівняння його з Балогою, – треба балотуватися на посаду Голови міста Мукачево, де б ми Вас щиро і підтримали.
З повагою і найщирішими побажаннями – Сергій Ратушняк.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Ратушняк порадив Москалю балотуватись на мера Мукачева

  • 25.09.2015 at 19:38
    Permalink

    Непогана ідея! Москаль точно би подолав усі труднощі повязані із кланом Балоги у Мукачеві.Там за роки царювання балоги цілий Нюрнберський процес не розбереться в тих злочинах і криміналах, запровадженихбандою балоги з мером Лендєлом.Це мукачівська сіцілія!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *