Ратушняк назвав Балогу провідником закарпатського сепаратизму

РатаПро це в мережі Фейсбук пише Сергій Ратушняк (стилістика і орфографія збережені).

Провідником закарпатського сепаратизму є бандит і корупціонер Балога, який мріє відокремити край і перетворити на своє Монако. Не розуміючи, що за 24 години буде знищений фізично. І зараз ним запущено механізм-страшилку для президента. Мовляв,- бачиш якщо не віддаси знов всю область мені і братам-браткам – буде сепаратизм. Тільки я можу приборкати. І в цієї свиножаби це виходить вже понад 15 ть років. Таки да.
Що ж до так званих лідерів русинства Жупана , попа Сидора Дмитрія, Туряницю, Бурака, то це пішаки і інструментарій в руках КГБ – КДБ – ФСБ і покидіків Балог, яким зараз підіграють його старі холуї локеї Ледиди, Русини, Камиши і інші смердяші.
Повернути смертну кару і на площі народній, в неділю о 12-й годині четвертувати ПУБЛІЧНО. Ось що треба робити з сепаратизмом. Така моя гуманітарна думка з цього питаннячка.
Хоча бажання тікати від чотирьох президентів- злодіїв і ворогів України є у всіх. Не тільки в закарпатців. Але ж нас ніхто не чекає і раді нам ще менше ніж нині сирійцям.
Шануймося! А не продаємося бидлоті як худоба безмозгла за 500 гривен, – підсумував Сергій Ратушняк.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *