Рахівський “лісогуб” став головним захисником природи

лісПро це в мережі Фейсбук повідомляє правозахисник Микола Кокіш-Мельник (стилістика і орфографія автора).

В спецвипуску газети “Наш Край” від 19.10.2015р. директор ДП”Рахівське ЛДГ” Приступа Володир Михайлович який є кандидатом до Закарпатської обласної ради від Рахівщини опублікував свою програму яку назвав “бездумну вирубку лісів потрібно припинити, а кримінальну відповідальність за контрабанду – посилити”!
1).Це говорить людина яка працює керівником державного підприємства з 1996р. і визнає факт злочинної діяльності в лісовому господарстві за останні 20років!
То хто ж запровадив за кожен метер кубічної зрубаної деревини підприємці плотять через керівника державного підприємства 5-6доларів США хабара щоб могли рубати деревину! Нагадую, що ДП”Рахівський ЛДГ” в рік вирубує біля 150-160тис.метрів кубічних деривини за яку Приступу так “серце болить”!!!
2).Майже всі лісничі Рахівського держлісгоспу мають по 2-3 одиниці власної спецтехніки(одна одиниця коштує приблизно 15тис Євро) для розробки деревини, то цікаво, де був Приступа?
3).Приступа наголошує, що буде вести боротьбу із незаконною вирубкою лісу, то в мене запитання а чим Приступа і лісова охорона ДП”Рахівське ЛДГ” займається якщо відбуваються незаконні рубки?
4).Приступа наголошує, що як дивиться на цілі шмати вирізаного лісу та його болить серце – а не боліло його серце тоді коли він сам приговорював той ліс до вирубки, а може серця в нього немає???.
5).Чомусь Приступа відмовчується за свої злочини коли перераховував за 1 портрет Януковича по 250-300грн., коли підписував контракти на експорт лісодеревини де різниця в 5-7-10Євро йшла на приватні рахунки, коли перераховувались великі кошти на Укрспецколсантинг в Київ за нібито надані послуги лісгоспу а насправді ті послуги ніколи не надавались, просто йло відмивання грошей і багато багато ще інших злочинів!
6).Чому Приступа мовчить як він особисто із головою ТМР”Грінвуд” Шіляком Василем підробивши згоди сільських рад вкрали майже 20тис га мисливських угідь в ДП”Рахівське ЛДГ” в т.ч.1953га природо заповідного фонду?
7).Приступа своєю безгосподарністю та “злочинною” діяльністю як керівник ДП”Рахівське ЛДГ” фактично знищив лісове господарство, підсобне господарство(пасіки, рибники і т.д.) де має понести конкретно кримінальну відповідальність!!!

Тут можна ще багато викладати конкретних злочинів, але нажаль правоохоронні органи теж мають “долю” в тому таки лісі і тому такі злочини і відбуваються!!!

Нажаль наша влада після Революції Гідності чомусь не проводить повну інвентаризацію лісового господарства а таких злочинців замість в”язниць навпаки чомусь покриває та просуває в місцеве самоврядування!!!

Виборцю не дай себе одурити!

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *