Рахівські браконьєри погрожують вбивством районному мисливознавцю

рушницяВчора районний мисливознавець Ю.Тушер спільно із працівниками Рахівської міліції в с.Богдан та с.Луги провели рейд по боротьбі із браконьєрством, та в с.Луги зупинили мисливців на чолі з головою товариства “Ґрінвуд” Шіляком В.В.. При огляді було виявлено у мисливців дві нелегальні рушниці та в багажнику автомобіля незаконно вбиту козулю. Про це “Трибуну” інформує рахівський власкор.

На місце було викликано опергрупу міліції та дані факти були зафіксовані. Але дивним інше, що один із мисливців Шемота В.М.(кличка Бахор, колишній майстер лісу Щаульського лісництва Рахівського держлісгоспу.) прямо в присутності міліції,  погрожував фізичною розправою і вбивством районному мисливознавцю, але працівники міліції чомусь нереагували! Зараз включились в роботу “потужні сили” щоб дане браконєрство та погрози збоку Шемоти Рахівська міліція та прокуратура приховали. Переможе Закон України чи впливові сили покаже час про що спостерігається!

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

3 thoughts on “Рахівські браконьєри погрожують вбивством районному мисливознавцю

 • 04.01.2015 at 13:43
  Permalink

  Шемота М.М. цімбор ледиди так шо тут уве ясно.

  Reply
  • 04.01.2015 at 18:19
   Permalink

   Бандюк на кличку Бахор поки був майстром лісу постриг всі гори. Лівий ліс гнав постоянно фурами. За него відбудував велику віллу. А тепер в браконьєру подавси. Кришував єго дуже Андріюк, Але мав кришу і вище.

   Reply
 • 05.01.2015 at 14:53
  Permalink

  Цікаво, тепер прокуратура Рахівського району та Рахівський РВ доведе справу до кінця чи бабло переможе Закон України???

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *