Рахівська міліція закрила кримінальне провадження щодо вчителя, який вдарив ученицю указкою (ДОКУМЕНТ)

Про це повідомляється в листі старшого слідчого Рахівського РВ УМВС М.Ковбаснюка на адресу начальника відділу освіти Рахівської РДА. Останній також ніяк не зреагував на дикунство вчителя, очевидно вважаючи, що биття дітей достойний метод виховання підростаючого покоління.

Так що Іван Григорик продовжує працювати вчителем і очолювати профком Богданської ЗОШ.

григорик

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

3 thoughts on “Рахівська міліція закрила кримінальне провадження щодо вчителя, який вдарив ученицю указкою (ДОКУМЕНТ)

 • 05.03.2015 at 19:00
  Permalink

  У Рахівському районі відновлена практика розправа на людьми за аналогом 37 року – был бы человек стаття найдьотся. Сьогодні по бандитськи звільнили з посади Абеле Сніжану Іванівну. Так цинічно цього не робили навіть регіонівське керівництво району, як це зробив медведик із севчихою.

  Reply
 • 05.03.2015 at 21:52
  Permalink

  Так ці собі страйкують уроки не проводять що хочуть то роблять а звільняють не допущеного до роботи директора школи- парадокс народ. Майдан стояв на сході гинуть найкращі а риги як самоуправствували так і далі продовжують . Так недалеко до східного сценарію…

  Reply
 • 06.03.2015 at 01:27
  Permalink

  Усе це можливе лише за бездіяльності прокуратури.Виходить,що прокурор та Сич Христина покривають ПЕДОФІЛА та продовжують справи наставників-https://pp.vk.me/c622021/v622021960/1d8dc/sKd2TVGIGlI.jpg

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *