Рахівщину взяла в лещата повзуча контрреволюція (ФОТО)

 

Після революції гідності Рахівщину очолила людина від БЮТу і здалося,заживемо по новому?

Та не так сталося як гадалося…

На Рахівщині, замість очікуваних змін почалися знову підкилимні домовленості із керівництвом РДА і майже всі представники ПР залишились на посадах. Навіть нові члени ПР-КПУ прийшли до влади (зокрема перший заступник голови Рахівської РДА до призначення на посаду був помічником нардепа від ПР).

Дуже не хочеться вірити, що після революції прийшли такі пристосованці до влади, які думають виключно про захист власних інтересів та як використати крісло влади для своєї власної наживи та користі.

Голова Рахівської РДА Вербіцька І.Б. не пропрацювавши навіть трьох місяців на займаній посаді вже пішла у відпустку бо “стомилася”, при тому коли вся Україна збирає по копійці на армію пані голова РДА собі та ще кільком обраним особам нараховує 120% премії до зарплатні, а після обурення громади, Вербіцька І.Б. заявляє, що нарахування премії здійснювалося за ініціативи голови Закарпатської ОДА п.Валерія Лунченка.

І тут постає риторичне питання…. Невже наші можновладці не мають зеленого поняття щодо норм трудового законодавства, і чому всі ці порушення приховують правоохоронні органи???

Голова Рахівської РДА Вербіцька на день природоохоронця свому чоловікові Вербіцькому В.В. “замутила” грамоту голови Закарпатської ОДА, без відповідного подання колективу «Карпатського біосферного заповідника» (фотосвітлина вручення додається). Після призначення Вербіцької головою Рахівської РДА, її чоловік протягом всього робочого дня перебуває в колуарах Рахівської РДА по вирішенню меркантильних питань своєї дружини, а не на своєму робочому місці. Однак заробітну плату за займану ним посаду лісничого отримує систематично.

вербіцькі

В Рахівському районі в двох селах назріла конфліктна ситуація з керівниками шкіл. Зокрема в с.Середнє Водяне, де директор Середньоводянської школи, Марина Георгій, член ПР, умудрився бути на лікарняному 271 робочий день, і це лише за один навчальний рік.

З боку голови Рахівської РДА у відповідь на численні скарги – мовчання …

Або, наприклад ситуація, яка склалася в школі села Богдан, де директор школи Абеле Сніжана за рішенням суду була поновлена на посаді директора, однак пані Вербіцька та начальник відділу освіти Рахівської РДА роблять все щоб Абеле Сніжана не займала вищевказану посаду всупереч рішенню суду, і протягом тривалого часу тероризують її щоб та написала заяву за власним бажання піти з посади, яку вона ще не встигла зайняти!

І це лише пару буденних прикладів правління нашої нової влади. Якщо копнути глибше, то такого беззаконня набереться не на один том кримінального провадження.

Однак всі мовчать…. Мовчать бо не мають вільного часу. Хтось спасає своїх дітей та чоловіків від АТО, хтось організовує та справляє похорони своїх же дітей та чоловіків .

Але прикро, прикро те, що стільки дітей загинуло і ще загине за те, щоб такі як Вербіцька нагороджувала наближених осіб грамотами та преміюваннями, а ви шановні робіть свої висновки…

м.Рахів

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

6 thoughts on “Рахівщину взяла в лещата повзуча контрреволюція (ФОТО)

 • 05.09.2014 at 22:49
  Permalink

  Забули ще добавити. На Абеле Сніжану відкрита кримінальна справа за розкрадання державних коштів ,які виділяються для тих же дітей ,батьки яких воюють в АТО.

  Reply
 • 06.09.2014 at 13:54
  Permalink

  Людина в жовтні місяці 2013р. партією Регіонів була звільнена із посади директора а тепер коли є рішення суду яке треба виконати то появляється досудове кримінальне провадження про розкрадання коштів ще при Абеле а то як??? Невже в нас навіть після Революції Гідності Рахівський МВС знову в якихось руках засіб впливу??? Р.S. Цікаво інше: чому приховують як вчителі дітям руки ломили, як вчителі беруть гроші за гуртки які не провдять, як рахуються деякі працівники на роботі в Богданській школі а на справді не працюють або навіть із учителів під час роботи знаходяться за кордоном?

  Reply
 • 06.09.2014 at 18:38
  Permalink

  Вербіцький служив в армії разом із Сербайлом!

  Reply
 • 06.09.2014 at 22:07
  Permalink

  Ще забули добавити, що не лише чоловік Вербіцької прогулює, а і пан Ференц з Богдана,який вже майже два тижні носиться по Рахову, якби залишити липку директорку Абеле і не втратити шанс тероризувати школу.На роботі його немає, але премії за бігання собі вчасно начисляє. Чому ви “надумані патріоти” ховаєтеся від мобілізації ?Тепер, як ніколи видно, хто є хто.Патріоти ви в обливанні людей грязю і в цему рівних Кокішу Мельнику і Ференцу нема

  Reply
  • 08.09.2014 at 14:18
   Permalink

   Ха ха, в Богданській школі члени ПР на чолі з Грапенюком Миколою(лісничим Богданського лісництва) мутят своє кіно і т.д. 9з часом буде викладено) а у всьому виновні Ференц та Кокіш Мельник???

   Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *