Псевдо-міліціонер виманив від закарпатця 6,5 тисяч гривень

шахрайІз заявою до Мукачівського  міськвідділу міліції звернувся 64-річний житель міста. Чоловік  повідомив, що обідньої пори на його мобільний телефон зателефонував невідомий чоловік, який назвався працівником міліції. Незнайомець повідомив, що його син має неприємності, пов’язані з наркотиками. І для вирішення справи необхідно терміново перерахувати 6500 гривень на вказаний ним номер рахунку.

Не перевіривши інформацію щодо сина, потерпілий  одразу взяв гроші і через термінал банку перерахував їх на рахунок, який повідомив йому шахрай. Лиш  після того, як чоловік перерахував гроші, він  зателефонував своєму сину й з’ясував, що ніяких проблем той не має. Тоді чоловік зрозумів,що його ошукали.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за  ст.190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Триває досудове розслідування.

– Відома схема шахрайського виманювання грошей від людей і далі працює в нашій області. Зазвичай вночі людям телефонують, представляються працівником міліції і сповіщають, що їхня дитина стала винуватцем ДТП, або попалася з наркотиками. Для того, аби владнати цю проблему з міліцією, необхідно сплатити значну суму грошей. Йдеться про тисячі гривень, – коментує начальник Мукачівського міськвідділу міліції Валентин Іщук. – Перелякані і збентежені люди, не замислюючись, не телефонуючи рідним, з якими нібито трапилась біда, віддають останні гроші, аби врятувати їх…

Шановні громадяни! 

Будьте уважними й обережними у спілкуванні з незнайомцями, особливо по телефону. Якщо вас сповіщають про вчинені вашими родичами злочини, ДТП або інші пригоди, при цьому пропонуючи«залагодити» справу» чималенькою сумою, відразу кладіть слухавку. Знайте – вас намагаються одурити. Негайно телефонуйте в  міліцію за номером 102. Розповідайте про такі схеми стареньким батькам, застерігайте їх від необдуманих і поспішних рішень.

Інформація Мукачівського МВ УМВС

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *