Призначення пільг та державних виплат відбуватиметься за старою процедурою


Призначення пільг та державних виплат відбувається за старою процедурою, поки не буде законодавчо врегульовано питання видачі довідок про склад сім´ї.

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі міністерства, про це повідомив директор Департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики Віталій Мущинін.

«Сьогодні в регіони направлено спільний лист двох профільних міністерств (Міністерства внутрішніх справ та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. – Ред.). У ньому наголошується, що до врегулювання питання визначення органу, що видає довідки про склад сім´ї, цим питанням, як і раніше, будуть займатися «паспортисти» при ЖЕКах, сільські та селищні ради. Таким чином, процедура оформлення допомоги при народженні дитини та субсидій залишається, поки що, незмінною, – зазначив він. – Повернення до старої процедурі знімає перешкоди в оформленні допомоги при народженні дитини, субсидій та інших державних виплат і пільг».

Мущинін наголосив, що це рішення є тимчасовим.

Як повідомляли «Коментарі», у зв´язку з набранням чинності нового порядку реєстрації місця проживання, в Україні виникли ускладнення при оформленні соціальної допомоги: відсутній орган, який повинен видавати довідки про склад сім´ї.

Comments.UA


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − 19 =