Приміщенням у центрі Мукачева підприємство користувалося безкоштовно – прокуратура вимагає повернути його у власність держави

Прокуратурою міста Мукачева до господарського суду Закарпатської області подано позовну заяву в інтересах держави в особі управління комунальної власності виконавчого комітету Мукачівської міської ради,  про стягнення заборгованості, розірвання договору оренди та повернення нежитлового приміщення у центрі міста площею майже 100 м ² у комунальну власність територіальній громаді міста Мукачева.

Як повідомив заступник прокурора міста Мукачева Михайло Пантьо, в ході вивчення прокуратурою стану законності використання  комунального майна суб’єктами господарювання встановлено, що одне із підприємств (орендар) міста на підставі укладеного ще у 1998 році договору оренди нежитлового приміщення, яке  розташоване в центральній частині міста, використовує комунальне майно, при цьому жодних коштів до місцевого бюджету за вказаним договором не сплачує.

У результаті невиконання умов договору державним інтересам в особі управління комунальної власності виконкому Мукачівської міської ради завдано шкоду, яка призвела до ненадходження до місцевого бюджету значних коштів, що у свою чергу ускладнює фінансування та реалізацію функцій органу місцевого самоврядування.

 

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Приміщенням у центрі Мукачева підприємство користувалося безкоштовно – прокуратура вимагає повернути його у власність держави

  • 07.03.2015 at 21:58
    Permalink

    А скільки таких шахрайських оборудок втілено в “знаменитому” Мукачеві, один Бог знає7

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *