Прикордонники Чопського загону зловили афганців на самому кордоні посеред білого дня

Сьогодні кілька годин тому при спробі втекти до Угорщини прикордонниками ВПС (відділу прикордонної служби) «Саловка»  затримані невідомі особи – двоє чоловіків,  двоє жінок і двоє дітей.
Під час затримання чоловіки вчинили спротив, проте вдалими діями мобілізованих військовослужбовців ці спроби були присічені.
Спіймавши вчора 14 нелегалів з’ясувалось що в прикордонні села недалеко від Чопа була завезена велика група нелегалів з метою переправити їх через кордон. З метою запобігти такій спробі прикордонники розпочали оглядати села, а нелегали, дізнавшись про це, вирішили перетнути кордон серед білого дня. Захисники кордону помітили групу осіб які рухались в сторону Угорщини але, щоб не виникало сумніву що люди йдуть не квіточки рвати, вирішили спіймати їх саме під час перетину кордону.
Слід нагадати що на Закарпатті сьогодні 35 градусів тепла в тіні.
Зі слів правопорушників вони є громадянами Афганістану. Документів при собі не мали. Зараз з’ясовується яким чином вони потрапили в Україну, зокрема в Закарпаття, хто їх привіз в прикордонні закарпатські села і де вони переховувались.

 

Прес-служба Чопського прикордонного загону

нелегали

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *