Прикордонники Чопського загону затримали кілька груп незаконних мігрантів

кордон2З метою спільної протидії нелегальній міграції та боротьби із транскордонною злочинності на зовнішніх сухопутних кордонах Євросоюзу нині проводиться міжнародна спільна операція «Ключові точки». Заходи проходять під загальною координацією Європейської Агенції Фронтекс уздовж східного кордону ЄС з Україною.

Сьогодні в рамках цих заходів, за повідомленням словацьких прикордонників, які помітили рух групи осіб, котра прямувала в бік кордону,  прикордонники Чопського загону затримали велику кількість незаконних мігрантів. Група реагування від відділу «Великий Березний» спочатку за 200 метрів від лінії кордону зупинила 4 чоловіків без документів, за їх повідомленням – вони прибули із Сомалі. Вже за 15 хвилин, в ході подальших пошуків, прикордонники виявили та затримано ще 5 осіб, зі слів – громадян Афганістану, також без документів.

Варто додати, що ще одного порушника із Кот-д-Івуару без документів прикордонники цього загону виявили під час перевірки у пункті пропуску «Чоп» одного з поїздів, що прибув зі столиці.

Стосовно усіх затриманих порушників тривають перевірочні заходи.

Державна прикордонна служба України

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *