Прийнято рішення про виділення коштів на ремонт доріг Карпатського Єврорегіону (ДОКУМЕНТ))

Рішення про виділення коштів на ремонт доріг у Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях сьогодні, 2 березня, прийняла Верховна Рада України. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив народний депутат Валерій Пацкан.
«Спочатку відповідна поправка була підтримана на засіданні Комітету ВР з питань бюджету, а сьогодні парламент проголосував за зміни до держбюджету щодо виділення 700 мільйонів гривень на ремонт доріг у Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях», – пише нардеп на своїй сторінці.
Він нагадав, що мова йде, зокрема, про ремонт траси Н-09 (яка проходить через Мукачево, Рахів, Іршаву, Хуст, Тячів) і що це рішення є дуже важливим та  сприятиме розвитку зимового та літнього туризму на Закарпатті.

«А ось прізвища народних депутатів-представників Закарпаття у ВР, які голосували за зазначені зміни до держбюджету: Горват Р.І., Пацкан В.В., Лунченко В.В., Крулько І.І., Климпуш-Цинцадзе І.О., Мацола Р.М., Сочка О.О. Інші утрималися, або ж були відсутніми», – підсумував Валерій Пацкан.

карта

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *