При обшуку будинку 70-річної матері голови закарпатського “Спецконтролю” поліція застосувала вогнепальну зброю

бегешВчора, 20 липня, відділ комунікації поліції Закарпатської області розповсюдив інформацію про те, що працівниками ГУНП в Закарпатській області затримано представників однієї з громадських організацій Ужгорода, які позиціонують себе як ті, що пильно стежать за дотриманням Правил дорожнього руху, а також чесності полісменів. Пізніше прокуратура Закарпатської області повідомила, що мова йде про активістів “Спеціального контролю”, які

нібито вимагали 4 тис.дол США від працівників Управління Укртрансбезпеки в області за не оприлюднення відео про їхню професійну діяльність. Вказаних осіб затримано в порядку статті 208 КПК України. Розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.189 КК України – вимагання. Довідка: ч.2 ст 189 КК України – Вимагання Вимога передачі чужого майна чи права на майно або вчинення будь-яких дій майнового характеру з погрозою насильства над потерпілим чи його близькими родичами, обмеження прав, свобод або законних інтересів цих осіб, за попередньою змовою групою осіб, карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
У розмові з нашим кореспондентом Голова правління “Спеціального контролю” Ростислав Бегеш підтвердив інформацію про затримання головного редактора видання “Спеціальний контроль” Андрія Комовці та виконавчого директора організації Юрія Луца. Також спецконтролівець повідомив, що поліція провела обшук в будинку його 70-річної матері в Верхніх Воротах Воловецького району. При намаганні зайти у двір правоохоронці зіткнулися з домашнім собакою і використали для відганняння останнього вогнепальну зброю стріляючи вгору. При обшуку поліція нічого цікавого не виявила, зазначив Ростислав Бегеш.
 Ростислав Бегеш є відомим в краї радіотелеведучим та шоуменом.
 пес
Loading...