Провокатори Закарпаття знімають маски (частина друга)

берегово2Прикриваючись лозунгами про взаєморозуміння всередині поліетнічної громади Берегова, церковники римсько-католицької церкви міста, виконуючи вказівку недругів України , збурюють настрої людей.
Мова йде про примусове знесення невеликого кафе, що знаходиться по вул. Шевченка, 3, що відбудеться сьогодні 0 11.00, і яке належить Малимону Сергію. Про що йому було вчора вручено повідомлення виконавчої служби, хоча судовий розгляд справи у касації ще не закінчився.

На даний час в приміщенні знаходиться штаб Берегівської самооборони та громадська приймальня народного депутата від ВО «Свобода» Валерія Чернякова. Є намір залучити велику кількість людей, особливо угорської національності. За підприємця заступаються українці, бо поряд знаходиться таке саме кафе іншого підприємця, правильної нації в Берегові, до якого не має ніяких запитань у церковників. Зокрема окремі  ділки від цієї церкви мають одіозну славу по майнових аферах в цілому місті, в результаті яких було виселено десятки людей, а звільнені приміщення віддаються під торговельні площі.

Про аморальність цих дій, за допомогою юристів Львівського католицького університету, буде направлено Його Святості Папі Римському Франциску I.

Олекса Гармата

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *