Протягом однієї ночі закарпатські прикордонники затримали 17 нелегалів з різних країн Азії та Африки

прикордонники2Протягом цієї ночі, в рамках проведення спільної операції «Кордон-2015», співробітники  Держприкордонслужби тільки на Закарпатті затримали декілька груп нелегальних мігрантів у кількості 17 чоловік.

Так, прикордонники відділу «Лужанка» Мукачівського загону, після отримання  оперативної інформації, на відстані 300 метрів до кордону в меліоративному каналі затримали п’ять осіб без документів (чоловік, жінка та троє дітей). За їх словами – усі вони громадяни Туреччини.

Ще одну групу нелегальних мігрантів прикордонники цього ж відділу затримали на околиці села Гуняди, на відстані півтора кілометри  до кордону, під час перевірки легкового автомобіля марки ВАЗ 2104. «Таксі» перевозило 7 осіб без документів та 2-ох громадян України (водій та його дружина). Як з’ясували прикордонники – один затриманий – громадянин Сирії, а інші шість нелегальних мігрантів – громадяни Сомалі.

В обох випадках затриманих доставлено до прикордонного підрозділу для складання адміністративно-процесуальних документів та проведення фільтраційно-перевірочних заходів.

Також прикордонники Чопського загону відділу «Великий Березний неподалік  від кордону затримали місцевого мешканця без документів. Було організовано оперативний пошук, під час якого спільно із словацькими колегами була затримана група з 5 осіб з Афганістану, яку супроводжував громадянин Словаччини. Проводяться фільтраційні заходи.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *