Протягом двох днів закарпатців оглядатимуть столичні кардіологи

кардіологФахівці Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова два дні працюватимуть на Закарпатті, – повідомили в Обласному центрі здоров’я.

З метою забезпечення виконання доручення Міністра охорони здоров’я України щодо удосконалення надання медичної допомоги хворим кардіохірургічного профілю та повноцінної роботи по відбору хворих області, в тому числі дітей, на оперативне лікування в області протягом двох днів будуть проходити консультативні прийоми:

15 жовтня 2015 року з 10.00-15.00 – прийом дітей на базі поліклініки ОДЛ м.Мукачево.

15 жовтня 2015 року з 10.00-15.00 – дорослих та дітей на базі Закарпатського обласного клінічного кардіодиспансеру

16 жовтня 2015 року з 10.00-15.00 – дітей та дорослих у Хустській райполікліниці.

Також в Ужгороді 15 жовтня о 10.00 в приміщенні конференц-залу ОМІАЦ (пл. Тетральна, 6) розпочне роботу науково-практична конференція з проблем серцево-судинних захворювань та презентація Всеукраїнського проекту „Зупинимо епідемію серцево-судинних катастроф” за участі районних спеціалістів за спеціальністю „кардіологія”, „кардіоревматологія” та „анестезіологія-реаніматологія”, лікарів кардіологів, кардіоревматологів, лікарів-хірургів серцево-судинних, анестезіологів, судинних хірургів та інших спеціалістів суміжних спеціальностей.

Прес-центр ОЦЗ у Закарпатській області

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *