Прокурор Закарпатської області повідомив депутата Великоберезнянської районної ради про підозру у вбивстві з необережності

TRT01: JAHIMEES : TARTU, EESTI, 17OCT03 -   Jahimees. ma/Foto MARGUS ANSU POSTIMEES

Прокурор Закарпатської області Володимир Янко повідомив депутата Великоберезнянської районної ради про підозру у вчиненні вбивство, вчинене через необережність.

Досудовим розслідуванням встановлено, що вночі 17 червня 39-річний депутат Великоберезнянської районної ради, під час полювання, не дотримуючись правил безпеки на полюванні та не перевіривши відсутність людини на лінії пострілу, проявивши злочинну недбалість, здійснив постріл з власної рушниці у напрямку лісового масиву, спричинивши вогнепальне поранення голови майору поліції, який здійснював незаконне полювання разом з ним, внаслідок чого останній помер на місці події.
Окрім того, цей же депутат, перебуваючи в урочищі “Черемха”, вчинив незаконне полювання на території об’єкту природно-заповідного фонду та порушив правила полювання. Відтак, його дії підпадають під кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 248 КК України, – тобто незаконне полювання, вчинене за попередньою змовою групою осіб, а також кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 119 КК України – вбивство вчинене через необережність.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Loading...