//Прокурор Ужгорода приступив до роботи

Прокурор Ужгорода приступив до роботи

ГаврилюкСьогодні, 22 квітня, прокурор Закарпатської області Олег Сидорчук представив колективу прокуратури міста Ужгорода новопризначеного прокурора Ужгорода Володимира Гаврилюка.

 Олег Сидорчук зауважив, що у цей складний для суспільства час діяльність прокуратури міста Ужгорода, як прокуратури обласного центру області, повинна стати зразковою. Зокрема, необхідно працювати по-новому, особливо зосередити зусилля для укріплення довіри до прокуратури. Новопризначений прокурор міста Ужгорода подякував за висловлену йому довіру та підкреслив, що віднині прокуратура міста працюватиме з народом, для народу та буде підконтрольна народу.
Володимир Гаврилюк — уродженець м. Львова, в органах прокуратури працює протягом п’ятнадцяти років. Розпочинав свою трудову діяльність зі стажиста на посаді помічника прокурора Теребовлянського району Тернопільської області. З 2001 року Володимир Олегович працює в органах прокуратури Львівської області, зокрема на посадах в апараті прокуратури області та заступника прокурора районного рівня. Перед призначенням на посаду прокурора міста Ужгорода Володимир Гаврилюк працював заступником прокурора міста Червонограда.
 
Прес-служба прокуратури міста Ужгорода
Loading...