Прокурор області порадив закарпатським активістам не перешкоджати його діяльності (ДОКУМЕНТ)

Про це в мережі Фейсбук пише Олександр Пересоляк. Сьогодні за підтримки Руху за очищення відбувся круглий стіл «Один рік прокурора Янка очима громадськості».

Ні прокурор міста Дмитро Кириленко? ні прокурор Закарпатської області Володимир Янко не прийшли на зустріч. Замість себе направили гінця із листом, в якому прокурор Володимир Янко попередив про невтручання в діяльність прокуратури. Мабуть, враховуючи нерозслідування понад 60 кримінальних проваджень з приводу корупції вже по декілька років, прокурор мав на увазі про невтручання в БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ ПРОКУРАТУРИ.

За наслідками круглого столу прийнято рішення звернутися у НАБУ, ГПУ, ВРУ з вимогою зняти прокурорів з їх посад. Учасники круглого столу вирішили запропонувати прокурорам залиши їх посади самостійно. За наслідками заходу було підготовлено пропозиції до Кримінального та Кримінально-процесуального законодавства щодо введення кримінальної відповідальності для слідчих і прокурорів за незакриття кримінального провадження або непред’явлення підозри протягом 6 місяців з дня внесення в ЄРДР, – зазначив активіст.

лист янко

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *