Прокуратурою оголошено про підозру лікарю-хірургу, який за 3 тис.грн видав дублікат виписки з історії хвороби

хабар-ліікарПрокуратурою Закарпатської області оголошено про підозру лікарю – хірургу Ужгородської центральної міської клінічної лікарні в тому, що він 19 грудня 2014 та 17 січня 2015 року одержав від закарпатця неправомірну вигоду в загальному розмірі 3000 грн., за виготовлення та видачу дублікату виписки з історії хвороби.

Кваліфікація вказаного кримінального правопорушення –  ч. 4 ст. 354 КК України – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання працівником підприємства, установи чи організації, неправомірної вигоди за вчинення будь-яких дій з використанням становища, яке займає працівник в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, вчинені повторно – караються штрафом від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста шістдесяти до двохсот сорока годин, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, із спеціальною конфіскацією.

Досудове розслідування кримінального провадження проводить СУ УМВС України в Закарпатській області, за процесуальним керівництвом прокуратури.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному лікарю-хірургу запобіжного заходу.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Прокуратурою оголошено про підозру лікарю-хірургу, який за 3 тис.грн видав дублікат виписки з історії хвороби

  • 20.01.2015 at 20:39
    Permalink

    а де прізвище лікаря?

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *