Прокуратурою області оскаржено до суду зміни до Генплану міста Ужгорода

земляЗа позовом прокуратури Закарпастької області Закарпатським окружним адміністративним судом порушено провадження про визнання нечинним та скасування рішення Ужгородської міської ради, яким внесено зміни у Генеральний план міста Ужгорода.

Встановлено, що вказана містобудівна документація прийнята в порушення вимог чинного містобудівного та земельного законодавства.

Зокрема, затвердженим Генеральним планом міста передбачено забудову в межах водоохоронних зон та на територіях об’єктів садово-паркового мистецтва, що прямо заборонено вимогами чинного законодавства.

Недотримання вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та Державних будівельних норм при затвердженні генерального плану міста створює загрозу порушення прав громадян, а саме гарантоване Конституцією України право на безпечне для життя і здоров’я довкілля та права користування об’єктами благоустрою населених пунктів, участі в обговоренні правил та проектів благоустрою території населених пунктів.

Крім того, прокуратурою області подано клопотання про забезпечення даного позову про заборону міській раді приймати рішення, пов’язані з даною незаконною містобудівною документацією щодо внесення змін у Генплан міста Ужгорода.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *