Прокуратура розслідує невиплату зарплат та стипендій у мукачівських ПТУ

прокуратураРозпочато досудове розслідування за фактом службової недбалості, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що завдало тяжких наслідків охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб (ч.2 ст. 367 КК України).
Керівник  Мукачівської місцевої прокуратури Олександр Братюк повідомив, що  передувало цьому поява в мережі Інтернет інформаціі,  про заборгованість з виплати заробітної плати, стипендії, що виникла у професійно-технічних навчальних закладах міста Мукачева і в повідомленнях, зокрема зазначалося, що саме службовими особами Мукачівської міської ради не вжито організаційно-розпорядчих заходів щодо забезпечення фінансування вказаних закладів.
 Хід досудового розслідування взято на особистий контроль керівництвом прокуратури області.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Loading...

Comments:

One thought on “Прокуратура розслідує невиплату зарплат та стипендій у мукачівських ПТУ

  • 06.03.2016 at 14:44
    Permalink

    най іде сам добровільно у відставку, докіть на нього мусорний бак на голову не ізділи мукачівці за “благі” діла .А старий най собі готує і сушить сухарі, бо якщо піде команда ФАС! із верху, та тут треба подмогу з усьої України слідчих призивати, щоб розгребсти усі ті афери века, які наробив браття із Завидова, а малий мер Мукачева далі грабує місто по плану няня.27

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *