Прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо незаконного надання закарпатцю ділянку площею 1 га в межах Карпатського біосферного заповідника

земляПрокуратурою Рахівського району розпочато кримінальне провадження за  фактом службової недбалості службових осіб управління Держземагенства у Рахівському районі (ч. 1 ст. 367 КК України).

В ході вивчення стану додержання органами державної влади та місцевого самоврядування району земельного законодавства України при розпорядженні земельними ділянками, прокурором Рахівського району встановлено, що службові особи управління Держземагенства у Рахівському районі, неналежно виконуючи свої службові обов’язки, в порушення вимог земельного законодавства України, погодили закарпатцю проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею майже 1 га  у власність для ведення особистого селянського господарства.

Тоді як зазначена земельна ділянка належала до земель лісового фонду та входила до території колишнього Костилівського лісництва Великобичківського ДЛМП та на виконання Указу Президента України «Про розширення території Карпатського біосферного заповідника» від 1997 року була передана Карпатському біосферному заповіднику.

В листопаді минулого року наказом Головного управління Держземагенства у Закарпатській області закарпатцю було незаконно затверджено проект землеустрою та передано у власність вищевказану земельну ділянку без вилучення її у постійного користувача – Карпатського біосферного заповідника.

 

 

 

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *