Прокуратура провела перевірку закарпатської тюрми

В Закарпатську установу виконання покарань відділу Державної пенітенціарної служби України в Закарпатській області (№9) з комплексною перевіркою провідала прокуратура Закарпатської області, із залученням фахівців санітарно-епідеміологічної служби та органів охорони здоров’я.

Комплексна перевірка проводиться з метою контролю з питань додержання адміністрацією Закарпатської установи виконання покарань (№9) вимог кримінально-виконавчого та іншого законодавства при триманні взятих під варту та засуджених осіб.

В супроводі начальника УВП Юрія Чуми, начальником відділу  нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян прокуратури краю – Віталієм Більцем, працівниками санітарно-епідеміологічної служби та охорони здоров’я було здійснено обхід режимного корпусу під час якого ознайомилися з умовами тримання, медичною частиною та харчоблоком.

Комісією лікарів здійснено прийом ув’язнених та засуджених осіб, проведено огляд, для своєчасного діагностування, виявлення та попередження і зниження серед них захворювань. Та надані відповідні рекомендації.

Працівниками санітарно-епідеміологічної служби взято проби продуктів харчування з кухні установи.

Прес-служба відділу ДПтС України в Закарпатській області

увп