Прокуратура готує апеляційну скаргу на несправедливо м`який вирок суду щодо вбивства у Мукачеві 18-річного рома і вимагатиме суворішого покарання обвинуваченим

прокуратураПрокуратурою Закарпатської області готується апеляційна скарга до Апеляційного суду Закарпатської області на вирок Мукачівського міськрайонного суду, який своїм рішенням присудив двом обвинуваченим у вбивстві мукачівцям надм`яку, на думку прокуратури міру покарання – 9 і 1,6 роки позбавлення волі.

Згідно з вироком суду, один з обвинувачених О. проведе за гратами 9 років, його батько Л. має відсидиіти у в’язниці лише 1,6 роки.

Як повідомлялося, в ніч на 9 жовтня минулого року у Мукачеві двома пострілами з автомата було вбито 18-річного юнака. Прокуратура області висуває обґрунтовані обвинувачення у скоєнні цього злочину двом затриманим правоохоронцями чоловікам – 53-річному місцевому жителю і його 34-річному сину.

За зібраними доказами під час вуличного конфлікту молодший, за наказом батька, застрелив юнака з близької відстані двома пострілами з автомата.  Після скоєння цього вбивства обвинувачений, із численною родиною, намагався втекти за кордон, але його було затримано правоохоронцями.

Стосовно  обох чоловіків зібрано достатньо доказів у скоєнні ними злочинів за  ч.2 ст.146, ч.386, ст.296, ч.1 ст.263 ч.2 та ст.115 КК України – незаконне позбавлення волі або викрадення людини, перешкоджання з’явленню свідка, потерпілого, експерта, примушування їх до відмови від давання показань чи висновку, хуліганство, незаконне поводження зі зброєю та умисне вбивство.

Відтак, враховуючи тяжкість скоєних злочинів, прокурор наполягав у суді на визнанні їх винними та засудженні до 15 років позбавлення волі. Однак, Мукачівським міськрайонним судом було безпідставно відхилено ряд обвинувачень і винесено недостатньо суворий вирок, який прокуратура оскаржуватиме.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *