Пробне цілодобове водопостачання в Ужгороді показало позитивні результати

водаТестовий  перехід на цілодобове водопостачання в обласному центрі Закарпаття, яке КП «Водоканал в м. Ужгород»  провів цієї суботи, 5 вересня, показав позитивні результати. Про це повідомив директор підприємства Станіслав Карташов.
Підключення проводили зранку з 5 до 6 години, ніяких серйозних проривів не було, лише в кількох місцях виявили витоки, які ліквідували власними зусиллями працівників Водоканалу. В неділю, 6 вересня, на глибині 2,5 метри пошкодилася труба на перехресті вулиць Огарьова та Успенського.
«Цій трубі 37-38 років. Через аварію довелося зупинити насосну станцію, тому частина міста не мала води впродовж кількох годин. Обстежено систему, позитивний результат є. Попри те, що є місця в мережі, де треба робити комплексні заміни, можемо бути впевнені, що 15 вересня місто можна переводити на цілодобове водопостачання», – пояснив Станіслав Карташов.
Всі проблемні місця буде включено в плани реконструкції і питання винесено на сесію міської ради. Крім обстеження мережі уже проаналізували статистику зміни споживання електрики та води.
За плановими розрахунками КП «Водоканал в м. Ужгород», електрики мало бути використано на 30-35% більше, і в цей проміжок вдалося вкластися. Лише на деяких станціях споживання було нижче і збільшення на рівні 20%. Об’єми споживання води також не виявилися вищими за заплановані.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − three =