Президенту Порошенко досить уже гратися у піжмурки,- Гриценко

гриценкоПро це лідер “Громадянської позиції” АнатолійГриценко пише у мережі Фейсбук.

Два в одному: солодке і гірке.

1. Боевики согласились перенести “выборы” с 18 октября и 1 ноября на следующий год.

2. Боевики заявили, что “за это время Украина будет обязана выполнить все взятые на себя по Минским соглашениям обязательства. А именно: предоставить Донбассу особый статус, не допустить преследования и наказания лиц – участников событий на территории Донецкой и Луганской областей, а также переголосовать поправки в Конституцию в новой, согласованной с нами редакции”.

Перше (солодке) повідомлення Порошенко широко анонсував через усі ЗМІ і подав як успіх зустрічі в Парижі. Так – це успіх, безперечно.

Друге (гірке) повідомлення Порошенко вперто обходить мовчанкою. Хоча про таку загрозу для країни застерігали всі, хто читають не лише солодкі повідомлення влади, але й знайшли час прочитати текст Мінських угод.

Замовчувати гірку правду Порошенко напевно буде і надалі.. Але ж підписане у Мінську і нещодавно підтверджене в Парижі Порошенка наполегливо змушують виконувати, причому змушує не лише Путін – Меркель, Оланд, Обама так само.

Може, досить уже гратися у піжмурки?

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *