Представники прикордонної служби перешкодили працівникам Ужгородського військкомату виконувати мобілізаційне завдання

митницяПро це “Трибуну” інформує військовий комісар Ужгородського ОМВК Микола Журавльов.

Вчора, увечері 16 липня, група працівників військкомату мала намір здійснити виявлення громадян, які ухиляються від мобілізації при перетині державного кордону в районі КПП “Тиса”. Не дивлячись на спільне рішення про взаємодію між Закарпатським ОВК та Чопським прикордонним загоном, прикордонники не надали можливості здійснювати військовослужбовцям виявлення недобросовісних громадян України. Вони запропонували робити це за межами шлагбауму, на що у працівників військкомату немає повноважень. За день до цього такі заходи здійснювалися в цьому місці безперешкодно.

Складається враження, що військовослужбовці УМ ОВК своєю присутністю банально заважали прикордонникам збирату нічну касу з громадян України, які здійснюють пересічку кордону.

Новий голова Закарпатської ОДА повинен негайно відреагувати на цей факт, адже він персонально несе відповідальність за здійснення мобілізації в області.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Представники прикордонної служби перешкодили працівникам Ужгородського військкомату виконувати мобілізаційне завдання

 • 24.07.2015 at 09:16
  Permalink

  молодцы погранцы! честь и хвала им! хоть кто то будет законы исполнять.
  не имеют права военные притрагиваться к моим документам на границе!
  есть закон!

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *