Представники мукачівських сексменшин підтримають місцевих русинів (ДОКУМЕНТ)

Джерело у мукачівському міськвиконкомі повідомило про отримання заявки на проведення акції Закарпатською ЛГБТ спільнотою спільно з місцевими русинами під гаслом “Невизнані сексуальні меншини в підтримку невизнаних національних меншин”, “Права людини завжди на часі”, “Утискають їх, утискають нас, утискають тебе”.

Один з організаторів акції, активіст ЛГБТ руху Закарпаття, який заради власної безпеки вирішив залишитись анонімним, прокоментував завтрашній захід так: “Ми йдемо в Європу, а як відомо там вже давно визнають, як русинів, так і ЛГБТ спільноту. Якщо ми хочемо стати цивілізованим суспільством, а не застрягти в середньовіччі, то нам теж треба навчитись поважати один одного. Тому ми вирішили об’єднати зусилля з місцевою русинською громадою, яку утискають і не визнають, так само, як і нас. Завтрашня акція стане першою спільною дією, ми з русинами продемонструємо єдність і готовність цивілізовано боротись з нетолерантністю. Згодом акції стануть регулярними, бо нас підтримали урядові організації деяких країн ЄС. Права людини завжди на часі!”

Як повідомляють організатори, акція відбудеться 15 серпня, об 11 годині біля пам’ятника Духновичу в Мукачеві.

Повідомляє pszak.info

лгбт

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *