Правий сектор Закарпаття інспектує обласну прокуратуру

прокуратураУ зв’язку з поступившою інформацією про те, що з приміщення Закарпатської обласної прокуратури вивизяться картини та інші цінні речі, представники Правого сектору Закарпаття прибули перевірити достовірність цього повідомлення. Також їх цікавить кабінет касира Віктора Пшонки Юрія Бенци, чи бува в ньому не зберігаються кошти зібрані в незаконний спосіб.

Також представники Правого сектору Закарпаття заявили, що ні за яких умов не погодять кандидатуру івана Кайла на посаду прокурора Закарпатської області

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Правий сектор Закарпаття інспектує обласну прокуратуру

 • 06.03.2014 at 17:50
  Permalink

  дуже добре,якщо такий,як кайло,піде з облпрокуратури на всі чотири сторони.доста набрався.най іде відпочивати,а не мутить голови народу.

  Reply
 • 07.03.2014 at 05:48
  Permalink

  А шо таке правий сектор? Хтось цікавився створенням цієї течії, за рахунок яких коштів вони живуть, хто входить до нього і перед тим як давати оцінку всім іншим то хай би на всіх сайтах білбордах розмістили інформацію про себе. А то на думку приходить лише цитата класика “А СУДДІ ХТО?”

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *