Правий сектор допоміг затримати хустського крадія (ФОТО)

– Сьогодні вночі було здійснено спробу пограбування мого офісу раніше судимим жителем м. Хуст Потрогош 1988 року народження ,  – повідомив “Трибуні”правозахисник з Хуста Роман Келемен.

крадій

Завадив цьому активіст «Правого Сектору» м. Хуст Шутко Сашко , який помітив на даху будівлі чоловіка , який пролазив у вікно . Він оперативно набрав 102 і на місце події швидко приїхали працівники міліції , які оточили будівлю , щоб крадій не зміг втекти .

Працівники міліції запропонували йому не робити ніякого супротиву і здатись правоохоронцям . Побачивши безнадійність свого діяння, він погодився, але просив зняти його з даху так як він вже не зміг самостійно спуститись з даху так як пішов дощ . Відкривши йому вікно на горищі він проліз , де і було його затримано. Хочу щиро подякувати працівникам міліції Хустського МВ, які чергували та Шутко Сашкові з Правого Сектору , який проявив громадянську позицію та запобіг злочину .

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *