Працівники хустського моргу відмовились транспортувати мерця

Про сумні реалії життя на Хустщині повідомляє Юра Перець (орфографія і стилістика збережені).

Вчора в селі Липецька Поляна сталася трагедія-померла людина,громадянин,назвем його умовно,Ц. (Ціцун). Даний чоловік любив хильнути,як то кажуть,зайвого,тому він був людина бідна. Того дня він пішов в магазин по вулиці Миру купити собі мінеральної води,бо відчував він себе погано.Купивши води він на подвірї того магазину і помер.
І ось тут почалося саме неймовірне.На дзвінок в 103 швидка відмовилася приїзджати і сказали хай тіло доправляють в морг власним транспортом-тобто хай мертвий сам їде в морг!!! Дільничий теж нічим не зміг зарадити.На прохання до сільського голови допомогти із транспортуванням тіла він відповів,що коштів на таке у сільському бюджеті не передбачено.А по закону, людина яка не досягла пенсійного віку,повинна пройти ексгумацію (мається на увазі розтин, – ред.) перед похованням.Даний громадянин Ц. не досяг пенсійного віку.За Хустський морг ходять легенди!!! 100 американських доларів за розтин!Де незаможня сімя візьме такі кошти? І що тепер робити з тілом даного громадянина?Поховати в порушення закону?
Невже держава не спроможна навіть поховати свого громадянина? – риторично запитує Юрій.

перец

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *