Працівник “Закарпатгазу” жорстоко побив колегу

мадовчикПро це “Трибуну” в електронному листі інформує Іван Ільтьо.
Звертаюся до Вас по допомогу, бо це свавілля вже дістало. Сьогодні в лікарні зустрів свого старого товариша Володимира Мадовчика – а в нього все лице побите. Звичайно розпитав, що сталося і просто ніяково стало. Виявляється, він працює в “Закарпатгазі” водієм, і  в середу поставив службовий автомобіль так, що випадково перекрив виїзд для власного автомобіля 30-річного молодика, який нещодавно перейшов працювати із “Житомиргазу”. Коли  підійшов до машини – спочатку обматюкали, а потім іще і добряче відлупцювали. Все лице в синцях, губу зашивали, струс мозку. Зараз лежить дома на лікарняному, а тому молодику хоч би шо – кажуть що продовжує працювати як і нічого не сталося. Я не розумію, як виховували цього молодика, що він із-за 10 хвилин очікування підняв руку на старшу людину ( Володимиру майже 50 років). І куди дивиться керівництво “Закарпатгазу”, що спокійно закриває очі на таке свавілля? Чи це вже нормально для “Закарпатгазу” -бити людей? 
P.S. Доки писав листа в інтернеті знайшов інформацію, що голова правління “Закарпатгазу” раніше теж працював в “Житомиргазі”. Може тому і закривають очі на таке свавілля?
Вибачте, але просто накипіло коли бачиш знайомого, всього побитого і розумієш, що кривднику нічого за це не буде, бо він займає високу посаду в “Закарпатгазі”, а водій взагалі безправна істота. 
Іван Ільтьо