Потік біженців із Сирії та Африки через Закарпаття не вщухає

нелегали5Державна прикордонна служба України продовжує вживати комплекс заходів з метою протидії протиправній діяльності на державному кордоні в тому числі протидії нелегальній міграції.

Так, на ділянці відділу «Ужгород» Чопського загону дільничний інспектор прикордонної служби виявив та затримав трьох підозрілих осіб, які прибули на рейсовому автобусі «Чернівці-Ужгород» та цікавилися інформацією щодо перетину державного кордону поза пунктом пропуску у місцевих жителів. За словами двох із них – вони є громадянами Алжиру, а от у третього чоловіка, громадянина Сирії, була посвідка на постійне проживання в Україні. Сирієць два тижні тому вже намагався незаконно перетнути державний кордон на ділянці відповідальності відділу «Косине» Мукачівського прикордонного загону. Тому питання його подальшого перебування в Україні вирішуватиме суд.

Ще одну групу нелегальних мігрантів затримали прикордонники на ділянці відділу «Вилок» Мукачівського загону. Інформацію про рух в бік кордону з Угорщиною невідомих осіб дільничному інспектору прикордонної служби надали представники громадського формування.

На затримання порушників кордону виїхала група реагування, яка відразу виявила 4 осіб без документів. Двоє з них повідомили, що є громадянами Судану, інші – громадяни Алжиру та Кот-д’Івуару.
Їх подальшу долю також вирішуватиме суд.

Державна прикордонна служба України

 

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *