Посадовці Ужгородської міської ради уклали з неіснуючим підприємством договір на 270 тис. грн.

прокуратура-УжгородПрокуратурою міста Ужгорода внесено відомості до ЄРДР та розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки), щодо службових осіб департаменту міського господарства Ужгородської міської ради.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

Встановлено, що вказані службові особи всупереч вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель», визнали переможцем відкритих торгів товариство з міста Мукачево, яке припинило свою діяльність до початку процедури розкриття цінових пропозицій та уклали з ним договір про закупівлю послуг за державні кошти на загальну суму понад 270 тис. грн.

В подальшому, у відповідному договорі про закупівлю послуг за державні кошти службовими особами департаменту міського господарства Ужгородської міської ради змінено реквізити підрядника за договором на реквізити іншого товариства, яке взагалі не брало участі у відкритих торгах та фактично не відповідало кваліфікаційним критеріям до учасника відповідних торгів.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні доручено МВ Ужгородського УМВС України в Закарпатській області, хід якого перебуває на контролі прокуратури міста Ужгорода.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *