Посадовці сільради на Виноградівщині незаконно надали у власність земельну ділянку, вартістю 400 тис. гривень

земляПрокуратурою Виноградівського району внесено відомості у ЄРДР за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 КК України, тобто зловживання владою або службовим становищем і службове підроблення посадовими особами Шаланківської сільської ради, пише Прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Йдеться про земельну ділянку площею 400 м. кв., вартістю майже 400 тис. грн., розташовану в ур. «Гора» за межами с. Шаланки.
Встановлено, що посадовці сільради, шляхом зловживання службовим становищем, у порушення вимог земельного законодавства, із земель державної власності, які не знаходились в колективній власності (колишні колгоспи) та не підлягали паюванню, без відповідних розпорядчих документів компетентного органу державної виконавчої влади, шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей до державного акту на право приватної власності на землю, у рахунок сертифіката на право на земельну частку (пай) незаконно надали закарпатцю у власність земельну ділянку для ведення товарного сільгоспвиробництва.
Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *