Посадовці сільради на Берегівщині підробили документи і віддали землю вартістю в 5 млн.

прокуратура-земляБерегівська міжрайонна прокуратура вимагає повернути понад 121 га землі вартістю 5 млн грн місцевій громаді.
Прокуратура в інтересах Великобийганської сільської ради звернулася до Господарського суду Закарпатської області з позовом про скасування державного акту на право постійного користування землею та державного акту на право колективної власності на землю, згідно яких приватному товариству передано в постійне користування земельну ділянку площею 121 га.
Як повідомив в.о. Берегівського міжрайонного прокурора Володимир Жилкін, вказана земельна ділянка була передана товариству незаконно, оскільки на сесії сільради не розглядались питання про передачу цієї землі в колективну власність чи постійне користування.
За фактом службового підроблення (ч.1 ст. 366 КК України) прокуратурою розпочато кримінальне провадження стосовно службових осіб сільради, які підробили рішення сесії та внесли в нього недостовірні відомості.
Джерело: відділ організації прийому громадян, розгляду звернень, запитів та зв’язків з громадськістю прокуратури Закарпатської області
Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *