Помер головний лікар обласної алергологічної лікарні смт. Солотвино ДАНКО Леон Іванович

 

данкоМедична спільнота Закарпаття глибоко сумує з приводу передчасної смерті головного лікаря обласної алергологічної лікарні  смт. Солотвино  Леона Івановича ДАНКА  та висловлює щире співчуття рідним та близьким покійного.

Данко Леон Іванович народився 21 липня 1957 року у с.Вільхівці Тячівського району Закарпатської області. З 1964 по 1974 роки навчався у Вільхівській середній школі. З 1974 по 1980 рік навчався у Івано-Франківському державному медичному інституті.  Після закінчення Івано-Франківського державного медичного інституту з 1980 по 1981 рік проходив інтернатуру за спеціальністю «терапія» на базі Хустської центральної районної лікарні, а з серпня 1981 року працював лікарем Республіканської алергологічної лікарні.

У 1986-1990 проходив навчання в заочній аспірантурі при Київському національному дослідному інституті фтизіатрії та пульмонології ім.Ф.Г.Яновського за спеціальністю «клінічна пульмонологія». В 1990 році успішно захистив кандидатську дисертацію. Маючи високі організаторські здібності, у травні 2003 року призначений головним лікарем обласної алергологічної лікарні смт.Солотвино Тячівського району.

За весь час роботи проявив себе чесним, працелюбним, висококваліфікованим спеціалістом, з великою повагою і терпінням ставився до спеціалістів та пацієнтів, завжди хотів допомогти колегам та хворим.

Світлі спогади про цю доброзичливу людину назавжди залишаться у серцях всіх, хто знав, любив і поважав Леона Івановича.

Вічна йому пам ` ять…

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *