Polyana Music Festival. Масштабний open-air вперше на Закарпатті

Polyana Music Festival масштабний музичний фестиваль під відкритим небом відбудеться на Закарпатті з 9 по 11 вересня. Як повідомили організатори під час прес-конференції, фест стане першим в області open-air такого масштабу і формату.
Як наголосив голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль,  найбільший потік туристів формує саме подієвий туризм. «Туристична привабливість Закарпатської області зростає.  Протягом півроку  області побували понад 480 тисяч гостей. Кількість туристів, в залежності від районів, зросла від трьох до десяти разів. Туристичний збір на Закарпатті зріс порівняно з минулим роком на 55 відсотків».
Фестивальні сцени Polyana Music Festival розташуються в долині р. Пиня, оточеної лісом і горами, поблизу села Поляна Свалявського району. Дві сцени представлять 16-годинну щоденну програму. «Село Поляна – курорт з великою історією та унікальними санаторними ресурсами. Мінеральна вода цього району визнана однією з кращих вод Центральної Європи. Інфраструктура села дозволяє забезпечити масштабний проект усіма необхідними ресурсами, – розповіла ідеолог фестивалю Євгенія Стрижевська. – Ми створюємо в Україні новий і, сподіваємося, значимий фестиваль. Мотиви і вигоди очевидні: більше культурних подій в країні – вищий інтерес до неї. Чим більше у нас красивого – тим більше позитивних емоцій. Культура наповнює економіку і формує добре сусідство ».
За словами голови Полянської сільської ради Івана Дрогобецького, у планах зробити Polyana Musiс Festival регулярним. «Розглядаємо його як актив, який буде підвищувати популярність регіону, залучати більшу кількість туристів».
Хедлайнери фестивалю:
– Вперше в Україні DEEP FOREST (FR). У багатьох поколінь на слуху. З фільмів, дисків і навіть касет.
– CHICANE (a.k.a. Nicholas Bracegirdle), UK. Один з найпопулярніших електронщиків планети, який підкорив світові танцполи;
– Лідери української сучасної сцени – ONUKA. Інтелігентний мікс новітніх світових тенденцій і українських традицій. Національний культурний експорт.
На Main Stage фестивалю свою присутність підтвердили Cepasa (UA), Sun Groove (UA), Morphom (UA), Go-A (UA), Shuma (BY), TonikaDJBand (UA) та, вперше в Україні, Sexy Suicide (PL) . На нічній сцені – відомі DJ України, а також Лена Попова з легендарною пітерською колекцією вінілів.
Polyana Music Festival запропонує гостям не тільки музику: арт-програма, майстер-класи, тренінги, ярмарок. На фудкорті буде представлена карпатська гастрономія. Розміститися можна буде на території курорту (в більш ніж 200 готелях і садибах) або в наметовому містечку.
У продажу on-line – абонементи (від 400 грн), на фестивалі – абонементи (від 550 грн) і щоденні квитки. Продаж абонементів – concert.ua

поляна

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Юля Кажарська, ПР-директор Polyana Music Festival
+380675054433
media@polyanafest.com
www.polyanafest.com

З лайн-апом фестивалю можна ознайомитися за посиланням:
http://www.ex.ua/471597314655

Посилання для акредитації на фестиваль Polyana Music Festival:
https://goo.gl/forms/iRJC5dTqi18gkuT33
https://goo.gl/forms/70ODNlWG2TsNQZNT2
mailto:press@carpathia.gov.ua