Полторак звільнив чиновника, який виселяв родину військовослужбовця (ВІДЕО)

В Ужгороді відбулася робоча нарада Міністра оборони Полторака з керівництвом області та військовими комісарами. При цьому  глава відомства звільнив начальника мукачівського КЕВ (комунально-експлуатаціний відділок), який не зміг відповісти на запитання скільки сімей загиблих військовослужбовців отримали житло і скільки ще чекають.

Ужгородський військовий комісар Микола Журавльов нещодавно попереджав цього чиновника про неприпустимість незаконних дій по виселенню родини військовослужбовця з гуртожитку КЕВ.

 

Раніше “Трибуна” писала, що до Ужгородського військкома Миколи Журавльова звернулася дружина військовослужбовця, яку КЕВ (квартирно-експлуатаційний відділ) м. Мукачева намагається через суд виселити з військового гуртожитку разом з неповнолітніми дітьми, мотивуючи необхідністю надання житла військовослужбовцям АТО.

Військком заявив,що мукачівська КЕВ йде не тим шляхом бо в Ужгороді є два військові містечка на базі яких можна при бажанні КЕВ розмістити родини воїнів АТО. Тому майор Микола Журавльов особисто надаватиме правову допомогу родині, яку хочуть виселити. Військком вимагає відкликати судовий позов та залишити у покої невинних людей.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *