Політолог Тарас Возняк проведе в Ужгороді тренінг “Навчання техніки журналістських антикорупційних розслідувань”

розслідуванняГромадська організація Журнал “Ї” (м. Львів) та Ужгородський прес-клуб запрошують журналістів, блогерів та громадських активістів  16 червня на тренінг-семінар: «Навчання техніки журналістських антикорупційних розслідувань», який відбудеться о 13.00 в Ужгородському прес-клубі.

У тренінгу візьмуть участь:

  • Тарас Возняк, політолог, головний редактор ГО Журнал Ї;
  • Наталка Онисько, журналіст-розслідувач

Громадська організація Журнал “Ї” (Львів) проводить серію промоційних семінарів-тренінгів, семінарів-дискусій з навчання журналістів, блогерів, політологів та громадських активістів з 6-ти регіонів України виявленню корупційнонебезпечних сфер та проведенню журналістських розслідувань, блогерських та громадських кампаній з метою протидії корупції та захисту журналістів від репресій з огляду на їх діяльність, презентація якого триває в багатьох містах України, зокрема, Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Луцьку, Рівному, Ужгороді.

«Ще не всі розуміють, що Україна є в стані Революції, а, отже, війни. І одним з головних ворогів держави є повсюдна корупція яка робить державу дисфункційною, – зазначає політолог Тарас Возняк. – Процес трансформації України невиправдано затягнувся – він триває вже чверть століття. Олігархічні монополії нищать можливості широкої конкуренції. І головним їх інструментом є саме корупція, яка зв’язує всіх по руках і ногах. Майже нічого не робиться для розбудови основи суспільства — середнього класу. Політична верхівка не має нових ідей, що роботи із закостенілою політичною системою.Саме тому ми пропонуємо внести свій вклад у побудову нової країни – розпочати свою персональну війну з корупцією».

Loading...