“Показушні” активісти нарвалися на гнів ужгородських студентів (ФОТО)

Про це в мережі Фейсбук інформує Іван Бедей.

Набережну облагороджували, облагороджували, та дооблагороджувились От бувають в Ужгороді суботники, акції різні з благоустрію міста, а буває і те печальне, що трапилося цієї суботи. Важко назвати одним словом то дійство, але це яскравий приклад як не треба робити, бо нікому не потрібне таке пАкращення.

Мушу лишити свої враження, бо реально просто накипіло. Живу сам в гуртожитку, і спочатку так званої акції був вражений, думав, шо нарешті комунальники взялися за голову, хоча б перед виборами. Вийшов надвір подивитися, побачив тих активістів – чесно скажу, виглядало ніби якихось школярів заставив завуч прибирати школу. Подумав допомогти, бо вроді добре діло хотіли зробити, проте толком ніхто нічого не міг пояснити, роздавали флаєри, але про якийсь організований захід важко було сказати) запам’ятався якийсь хлопець, який то і робив,шо фоткав усіх і всьо підряд. Інші діти чи то шукали як злиняти, чи створювали вид роботи, Ну на цьому бажання і натхнення допомогти закінчилося… Ну ок, плюнув я, пішов до міста, магазин там якийсь відкривали, прийшов якраз, коли та акція вже ніби завершувалася, подивився я на те «облагородження», взявся за голову, от і хотів би запитати активістів-організаторів: – Нашо було так робити? – Чого ви не закопали ті лавки, які поставили і бетон стерчить? На них же небезпечно навіть сидіти, особливо під вечір)) – Хто смітники буде прибирати? Ще додаткові зони сміття зробили ви, люди добрі? – Ну і нашо ви засрали общагу своєю макулатурою?)))

НУ АЛЕ ПІК МОГО НЕВДОВОЛЕННЯ ЛИШ ПОПереду!! Так звані активісти накопали ям досить багато (мабуть не розрахували сили, бо хотіли напевне більше), залишили все на дорозі! ДЯКУЮЮ! от вам і акція «Засремо наше місто».
Я розумію, що погода була не найкраща, але три халантно встановлені смітники і лавиці.. мда.
анонасували б в гуртожитку, ми б з хлопцями долучились би і допомогли б. ми вміємо хоча б.

Очевидно, що мова йшла про Всеукраїнська акцію «Зробимо наше місто кращим».

акція акція2акція3акція5

Loading...