Погляд на корупцію і вибори з Виноградівського району

  гроші  Цією проблематикою поділився з “Трибуною” громадський діяч Михайло Лісіцкі.

Не є секретом що у виборах відображається рівень політичної культури суспільства. Вони надзвичайно красномовно характеризують середовище в якому проходять. Україна і українці не є винятком. Ми, як і люди в будь-якій  спільноті, є різними , але – надзвичайно взаємозалежними. В нашому середовищі є патріоти завдяки яким маємо незалежну Україну, але, разом з тим, маємо також звичайних пройдисвітів та шахраїв, які задля досягнення зручностей із задоволенням стають маріонетками зла.

Взагалі з огляду на вибори нас всіх можна поділити на чотири основні категорії.

Представники першої категорії прагнуть влади тому що з нею пов’язують свій бізнес і бізнес своєї родини. Для них влада є джерелом доходів і корисливі мотиви для них є основним стимулом їхньої поведінки та діяльності.

Представники другої категорії є для них додатком. Вони, немовби – знаряддя перших.  Вони мають з того зиск що роблять з себе обмеженого і контрольованого не маючи права на свою думку чи позицію. Вони, як і перші, є звичайними заробітчанинами чи торгашами майбутнім. Якщо вони попадають у владу то там виконують роль «наповнювача» або глашатая інтересів своїх господарів. По своєму принципу це радянський метод гуртування і для державотворення він є небезпечним.

До представників третьої категорії варто віднести тих хто намагається цьому тандему протистояти. Їхня кількість відчутно збільшилась в Україні після революції Гідності. В більшій мірі  вони є керовані моральними принципами.

До четвертої категорії найбільш масової та інертної до політики, напрошується віднести всіх інших. На даний час для долі України це є визначальна категорія. Сердешні, через те, що не хочуть напружувати мозок не можуть відокремити основне від другорядного. Виявляється більшовицьке прагнення, щоб люди  зневажали політику вросло в них надзвичайно глибоко. Через це багатьом із них все ще складно збагнути, що такі як вони є головною причиною подій на Донбасі. Кожний поважаючий себе чоловік, не має права своє боягузтво і лінивство до осмислення виправдовувати обставинами. Необхідно признати, що ця категорія представників суспільства є надзвичайно різноманітною і багатогранною. По суті їх тільки об’єднує зневага до політики та врешті і до вибудови взаємостосунків між народом і владою. З однієї сторони в цю категорію органічно вписуються представники ромської нацменшини (цигани), які не вміють читати і писати, а на вибори приходять у випадку коли до цього їх заохочують представники першої категорії. З іншої сторони до цієї категорії є потреба віднести окремих закарпатських письменників і поетів. Незручно себе почувати на презентації чергової книги, коли її автор всіх українських політиків об’єднує в щось одне ціле і поливає брудом, а інший в унісон першому тих, що виборювали незалежність і які намагалися протистояти кагебешним намірам, щиро без всякого сум’яття називає їх лузерами. Мабуть це є однією з причин чому наші виборці так легко продають свої голоси. Яке може людина прийняти рішення на виборах, якщо кумир стверджує, що достойних  немає. Хіба талант дається авторитетній людині для того щоб вона підштовхувала своїх поклонників до моральної паралічі. Бо кожний хто приймає заохочення на виборах за свій голос не має морального права бути вимогливим до свого обранця. Це стосується всіх без винятку. Це оборудка нечестивців з обох сторін, бо і одні і другі свої інтереси ставлять вище суспільних. А Бог завжди нечестивців зводить з тими що творять беззаконня. Так стверджує християнська наука.  Тож ще раз наголошую і глибоко в тому переконаний, що базис  української корупції є закладений у виборах.

дякова дякова2 дякова3

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *