Подружжя закарпатців намагалося перетнути кордон за допомогою хабара

хабар-паспортМинулої доби прикордонники Мукачівського загону у пункті пропуску «Лужанка» зафіксували та припинили спробу дачі хабара. 

Двоє осіб, прямуючи на виїзд з України для перевірки документів надали паспорти громадян Угорщини, в кожному з яких знаходились грошові кошти у розмірі 200 гривень. У такий спосіб вказані особи – чоловік та жінка, намагались вирішити питання про безперешкодне перетинання кордону, оскільки , виявилось що вони, насправді, є громадянами України. Зокрема у чоловіка було виявлено паспорт громадянина України, а жінка в ході проведення перевірки сама зізналась, що є громадянкою України.

З метою прийняття правового рішення, щодо можливих ознак злочину передбаченого ч.1 статтею 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі», про даний факт було повідомлено Берегівський відділ ГУНП у Закарпатській області.

Керівництво Мукачівського прикордонного загону черговий раз звертається до усіх учасників руху не порушувати чинного законодавства України та не намагатися втягнути у протиправну діяльність співробітників Державної прикордонної служби, пропонуючи хабарі за прийняття неправомірних рішень, – пише прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *