Поблизу кордону з Румунією на Закарпатті знайшли 2 пакунки з сигаретами

контрабанда2Державна прикордонна служба України у тісній взаємодії із правоохоронними органами Європейських країн, що межують з нашою державою, продовжує вживати системних заходів з метою протидії протиправній діяльності на держкордоні. В тому числі активні дії реалізовуються в межах Закарпатської області.

Співпраця сприяє підвищенню ефективності у протидії злочинній діяльності, а постійний обмін інформацією дозволяє оперативно реагувати на ситуацію та своєчасно вживати превентивних заходів. Черговим позитивним результатом є виявлення тютюнової контрабанди по обидва боки кордону прикордонниками Мукачівського загону спільно з румунськими правоохоронцями.

Інформацію, про те що в бік кордону спостерігається рух невідомих осіб, прикордонники відділу «Солотвино», отримали сьогодні опівночі від місцевого мешканця.

До місця пригоди висунулась група реагування, яка виявила неподалік держрубежу 2 пакунки тютюнових виробів. Про знахідку українські прикордонники відразу повідомили своїх румунських колег. Як результат, на своїй стороні вони виявили ще 3 пакунки контрабандного тютюну, повідомили у прес-службі Мукачівського прикордонного загону.

Loading...