Підприємець з Хустщини підробивши документи для участі в торгах, привласнив більше 3 млн. державних коштів

грошіХустською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом шахрайського заволодіння грошовими коштами в особливо великих розмірах із використанням підроблених документів (ч.4 ст.190, ч.2 та ч.4 ст.358 КК України).
Як повідомив керівник Хустської міської прокуратури Сергій Зовдун,  встановлено, що при проведенні державної закупівлі робіт з реконструкції дошкільного навчального закладу один з учасників торгів переслідуючи злочинні наміри заволодіння бюджетними коштами, підробив та використав підроблений офіційний документ (довідку) для участі в торгах.
У подальшому, усвідомлюючи протиправність власних дій уклав договір з управлінням освіти, релігій та у справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради на виконання вищевказаних робіт на загальну суму майже 3,5 млн грн.
Наразі у вказаному кримінальному провадженні триває досудове розслідування, здійснювати яке доручено СВ Хустського ВП ГУНП в Закарпатській області.
Довідково:
– санкцією ч.4 ст. 190 КК України (шахрайство) – передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна.
– санкціями ч.2 та ч.4 ст. 358 КК України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) передбачено покарання у вигляді штрафу до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 2 років.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *