Під закарпатські шутемені відбулось онлайн-обговорення інтимних проблем перечинської молоді (ФОТО)

        Завдяки новітнім технологіям в бібліотеці, 20 березня жителі Перечина отримали безкоштовні консультації по скайпу від провідного ужгородського психолога Наталії Братасюк.

Позбавлення небажаної вагітності: за чи проти, які її наслідки, як не допустити аборту – про ці та інші інтимні питання перечинська молодь говорила після перегляду тематичного фільму «Джуно»  у Перечинській центральній районній бібліотеці.

Працівники книгозбірні організували молодіжний кіно-сеанс та обговорення фільму за чашкою чаю. Після чого відбулась скайп-зустріч з лікарем-психологом Наталією Братасюк, якій присутні  мали змогу задати питання по темі небажаної вагітності та почути поради при подібних життєвих обставинах. Психолог зазначила: «Для мене міні-лекція по скапу була новим досвідом. Я люблю писати на фліп-чарті, малювати схеми, а тут була обмежена в цьому. Але завдяки публіці і запитанням вдалося поговорити і розповісти трохи про особливості підліткової сексуальності… тема «небезпечна» і молодь не звикла ось так відкрито обговорювати її. Звикли до моралізаторства і шушукання по закутках або до поведінкових демонстрацій…Бачу, що відео лекції онлайн можна впровадити в життя! Це те, що я взяла для себе із цієї події. Спасибі за це Перечинській районній бібліотеці.»

Для всіх присутніх бібліотекарі приготували солодкі сюрпризи «Закарпатські шутемені», які додали вечору атмосферу домашнього затишку та невимушеності у спілкуванні.

Захід було проведено у рамках проекту «Майбутнє варто планувати» за співпраці з БФ «Центр громадських ініціатив» при підтримці програми «Здоров’я жінок України».

бібліот4 бібліот3 бібліот2 бібліот

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *