Петанкісти Закарпаття зібралися на турнірі ім. В.Гвоздя (ФОТО)

В Мукачеві провели турнір з петанку, присвячений пам’яті Володимира Гвоздя. Близько 30 учасників з різних районів Закарпаття, а також з Львівської, Харківської та інших областей, зібралися, щоб позмагатися за кубок.

Володимир Гвоздьо очолював Мукачівську міську організацію «УДАРу», був співзасновником тутешнього петанк-клубу. У листопаді минулого року пішов з життя через хворобу. Друзі і колеги Володимира вирішили продовжити розпочаті ним справи і влаштували змагання на його честь.

Турнір організувала Федерація петанку Закарпаття за підтримки Мукачівської міської організації «УДАР» та народного депутата Валерія Пацкана. Зустріч спортсменів відбулася у Центральному парку міста, за звання кращого вони боролися у п’яти турах на шести полях.

Призовий фонд – 3 000 гривень – розділили між тими, хто зайняв перші 8 місць. А після турніру всіх частували бограчем і мукачівським домашнім вином.

петанкпетанк2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *