Перше публічне спілкування Володимира Гелетея з громадськістю (ВІДЕО)

гелетейТимчасово виконуючий обов’язуючий УСБУ в Закарпатській області Володимир Гелетей вперше публічно виступив перед громадськістю Закарпаття.

Розмова вийшла відвертою хоча і не дуже конструктивною та занадто сумбурною.

Детальніше у відео.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

16 thoughts on “Перше публічне спілкування Володимира Гелетея з громадськістю (ВІДЕО)

 • 08.01.2015 at 21:36
  Permalink

  колгосп ім.сбу!!!

  Reply
 • 09.01.2015 at 00:20
  Permalink

  Що то за мова в Гелетея? Хтось розуміє його булькотіння ?

  Reply
 • 09.01.2015 at 11:12
  Permalink

  Хто його призначав? Чи цей Гелетей вччився у середній школі, чи вчився насправді у вищому навчальному закладі, чи просто купив диплом. Це сором і ганьба.Пристосуванець і продвиженець своїх братів та сватів. Професіоналізма нуль! Наблатикався. Нехай просто Наливайченко голова СБУ напряму поспілкується із своїм підлеглим і зрозуміє відразу хто очолює СБУ в області. Блюзнірство!

  Reply
 • 09.01.2015 at 11:21
  Permalink

  Завдання для Гелетея-втрутіться в жахливу ситуацію сімї Балаж Надії директора аграрного коледжу в Мукачеві, котра сама підозрюється і вже доведено фокт фальшивого диплому , яка і надалі ця хабарниця працює директором.Малог того її дочка Балаж Наталя, яка скоїла жахливу ДТП з двома смертями, а тепер ще на свято Василя в 10 год.в мукачівському суді буде справа слухатися-позоивається Балаж Надія до Васюти В.В.головного лікаря ЦРЛ про звільнення її дочки вбивці і алкашки.
  Чи може взагалі, пане Гелетей, не в курсі що робиться у Муекачеві з директоркою аграрного коледжу з її дочкою та в Мукачівському університеті, де ректорка покриває корупціонерів та залякує неугодних звільненням.

  Reply
  • 11.01.2015 at 10:16
   Permalink

   Цей керівник закінчив Мукачівське ПТУ-7, столяр-краснодеревщик і робив мусором. В Україні таких 80% працюють в різних органах і це трагедія для держави!!! А у Верховній Зраді вообще я мовчу, з Закарпаття пару депутатів навіть середню школу не закінчили, но зато купили собі диплом про ВУЗ і стали “депутатами”, дві слова не можуть звязати!!!

   Reply
 • 09.01.2015 at 16:17
  Permalink

  Таке враження, що виступає колгоспник колгоспник, а не заступник начальника управління СБУ. Пане Гелетей не соромтеся, пишіть рапорт на звільнення і дайте дорогу молодим. Ганьба. Даже думкт свої на людях викласти не можете. З Вашим суржиком не на людях не виступати.

  Reply
 • 09.01.2015 at 19:36
  Permalink

  А де цей Гелетей міг навчитися етиці, дипломатії, етикету, належній поведінці на такій посаді, а елементарна відсутність вміння спілкування та відповідати належним чином на запитання на прес-конференціях чи інших серйозних заходах. Це вам пане Гелетей не в бані з друзями паритися, або контрабандою займатися чи кришувати своїх…вибачте вам місце у казіно круп”є рулетку крутити , це найліпше, а гіршого ви уже майже наситились.

  Reply
  • 09.01.2015 at 20:30
   Permalink

   Люди , та не зважайте так! Людина бізнесує, аби тунелі працювали справно, контрабанда для кийвськи хазяйв і таке інше – у цьому аби яка презентабельніть не потрібна нафіг!! Що ви тут заморочуєтесь на загальнолюдських цінностях?! Знайшли над ким знущатись…Він же богом обіжений…

   Reply
 • 10.01.2015 at 01:46
  Permalink

  Причому тут Гелетей? Звернить увагу на фінансову діяльність спокусителя так званої Моніки Левінської – начмеда В. Саме про це потерпила аптекарка вказала у свойому зверненні до Президента України П.О.Порошенка, Генпрокурора Яреми та Голови СБУ Наливайченка : “18 грудня 2014 року, мені подзвонив В. (начмед) зі свого номеру 050-**-**-77 та сказав, що я маю закрити усі звіти по аптеці, в тому числі за грудень місяць, а саме: звіт за листопад по списанню медикаментів загального фонду, спеціального фонду та фонду АТО, підготувати аналогічний звіт за грудень 2014 року, «ПЕРЕКРИТИ» усі НЕЦІЛЬОВІ ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ на суму б л и з ь к о 2 1 т и с я ч і гривень з придбання тих медпрепаратів, які не входять до переліку, що дозволено купувати з бюджетних коштів.” (цитата з http://www.trubyna.org.ua/novyny/skandal-v-zakarpatskomu-sbu-dijshov-poroshenka-ta-yaremy-dokument ) – бачите, щомісяця щось тисячами списується, а звідси п’янки, гвалтування, а можливе й шантаж підлеглих, примус їх до несподиваних звільнень тощо. Будьте пильними, громадяни !

  Reply
 • 10.01.2015 at 19:22
  Permalink

  ГЕЛЕТЕЙ ЗАКІНЧИВ МУКАЧІВСЬКУ БУРСУ ПТУ-7 КРАСНОДЕРЕВЩИК, А ПОТІМ ЩЕ ЯКУСЬ ШКОЛУ І РОБИВ У МУСАРНІ! ЦЕ ГАНЬБА, ЩО СБУ КОМАНДУЮТЬ ТАКІ ЛЮДИ, ЯКІ ДВІ СЛОВА НЕ МОЖУТЬ ЗВЯЗАТИ! А ЗА БРАТКА СТОРОЖА “МІНІСТРА ОБОРОНИ” Я ВООБЩЕ У ШОЦІ, ВНАСЛІДОК ЯКОГО ЗАГИНУЛО БІЛЬШЕ 500 ЧОЛОВІК ПІД ІЛОВАЙСКО, А ПОРОХ ЙОГО КРИЄ!!! ЛЮДИ БУДЕ ВЕЛИКА БІДА, ДО ЦИХ КРИС І ШЛЬОНДР НОРМАЛЬНО НЕ ДОХОДИТЬ, БУДЕ ТРЕТЯ РЕВОЛЮЦІЯ!!!

  Reply
 • 11.01.2015 at 21:06
  Permalink

  коментарі просто жесть. Шановні “трибунали” а що це за громадкість прийшла до СБУ? А я вам скажу хто
  1 Данацко Іванко неодноразово притягався тим же СБУ за переправлення нелегалів через державний кордон. До речі брат його переплюнув Іванка йому вже дали срок.
  2 адвокат Бачинська – так це та яку взяли на дачі хабара.
  І ще десь 5 осіб, які взагалі не усвідомлювали чого вони прийшли з тими ахферистами. Так ось шановні – анонсована Данацком “громадкість” яка відвідала СБУ це просто невдахи, аферисти, а бо просто хворі на голову особи.

  Reply
 • 12.01.2015 at 11:11
  Permalink

  Восьмокласики, а не активісти! Реально всі переживають лише за свою гузицю. Треба їх було ушмарити, тай вобще з ними діла не мати. Повістки їм вручити най ідуть воюють.., а не дурницьов ся мають.

  Reply
 • 12.01.2015 at 11:33
  Permalink

  З однієї ІР адреси коментуйте будь ласка під одним ніком, інакше коментарі блокуються.

  Reply
 • 12.01.2015 at 11:52
  Permalink

  Таке відчуття шо люди з полонини поспускплись!!! Безкультурщина… Ніякого розуміння про те чим займається спецслужба!!! Якщо б СБУ нічим не займалось, уже давно було мадярське Закарпатття!!! Розсмішив дід- маразматік!!! Якщо такий розумний давай проект зі змінами до законодавства!!! Кричати всі вміють!!!

  Reply
 • 13.01.2015 at 20:13
  Permalink

  Кучка неудачников решила проявить гражданский контроль за ситуацией в стране! Посмотрите кто пришел, взяточники, алкоголики и пенсионеры которые никогда ничем не были довольны.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *